Stabilizator stawu skokowego

Staw skokowy jest pewnie najbardziej skomplikowanym stawem ludzkiego organizmu. Jest przez to również miejscem najbardziej newralgicznym, który jest narażony na wszelkie uszkodzenia. Można się o tym dowiedzieć w internecie, gdzie internauci przedstawiają problem z autopsji.
– Szedłem zimą chodnikiem – opowiada jeden z nich. – Grubsza warstwa śniegu pokrywała zarówno chodnik, jak i jezdnię. Chodnik skończył się w jednym momencie i zaczęła ulica, a ja tego nie zauważyłem i noga noga tąpnęła w próżnię. Doszło do złamania kości stawu skokowego, i pomimo, że operacja i rehabilitacja udały się, to noszę od tamtego czasu ortezę.
– Była zima a ja wychodziłem z samochodu – opowiada inny internauta. – W jednym momencie poślizgnąłem się i skręciłem staw skokowy. Noszę teraz ortezę.
W ten krótki sposób, poprzez obserwację wpisów internetowych można z łatwością wysnuć wniosek, że ortezy są przedmiotami niemałej potrzeby. Jest to bowiem sposób usztywniania miejsc newralgicznych pewnie jeden z najdoskonalszych dostępnych.

You may also like