Aparat na zęby

Aparaty na zęby stosuje się dziś powszechnie, ponieważ ładny uśmiech to dla wielu podstawa. Aparat ortodontyczny jest rozwiązaniem bolączek osób, które mogą w obliczu własnych niedociągnięć ortodontycznych poprawić naturę do tego stopnia, by cieszyć się blaskiem równych zębów.Nie ma tu już znaczenia wiek, ma natomiast podejście do samego siebie.

– Nosiłam aparat dwa lata. Pozwolił mi wyrównać zęby oraz pozbyć się uprzedzeń do własnego uśmiechu – mówi osoba, która po ściągnięciu aparatu nosiła jeszcze rok specjalne nakładki ortodontyczne, by utrwalić efekt.

Aparat na zęby nie jest wynalazkiem nowym, bowiem stosowany był w USA już w latach sześćdziesiątych XX wieku. Od tamtego czasu technologia zdążyła wyewoluować do poziomu, w którym dziś jesteśmy.

– Za aparat na górę i dół zapłaciłam 3 tys złotych, przy czym jedna wizyta kontrolna to zwykle sto złotych.

No cóż, mamy do czynienia z normalnością. Usługi stomatologiczne są na poziomie dentystycznych. Rzecz jasna mowa o usługach prywatnych. Należy jednak wziąć pod uwagę, że wraz upływem lat zęby mogą wracać starymi tory do stanu przypominającego ten, który ortodonta zastał, w związku z tym zębom po prostu trzeba poświęcać uwagę.

You may also like