Salon medycyny estetycznej

Uszy odstające? Krogulczy nos? Włosy nie te? A może za mały biust i za dużo tu i tam? Nie ma problemu, na pewno korekcje są do wykonania, i nawet wiedzą o tym dzieci, które mogły obejrzeć odpowiednią publicystykę w telewizji.

– Medycyna estetyczna stanowi dziś prawdziwą niszę. Zapotrzebowanie jest wielkie, znacznie większe niż jeszcze przed laty, gdy zabiegi plastyczne uchodziły za fanaberie wybranych – mówi nam źródło wiarygodne i potwierdzone. – Na szczęście dostępność jest spora, również pod względem cenowym konkurencja na tym rynku zrobiła swoje.

Zabiegi kosztują, to trzeba jasno powiedzieć. Koszty idą w tysiącach i ich dziesiątkach, w zależności od rozmachu operacji. Rzecz jasna istnieją pewne gwarancje na to, że wszystko będzie dobrze, byle by tylko nie zatracić gdzieś po drodze tożsamości.. A wtedy kompleks jest do wyleczenia.

– Można poprawić wszystko, lub może lepiej – prawie wszystko, bowiem istnieją wciąż pewne ograniczenia, natomiast w ramach zabiegów plastyki można wręcz się przeistoczyć, bo jak inaczej nazwać przypadki, w których pacjent otrzymuje nową twarz i figurę? Jest to za pewne dobrodziejstwo cywilizacyjne, ma też swoje minusy, one z kolei wiążą się z ryzykiem w sztuce lekarskiej, jak każdej innej.

 

You may also like