Stomatologia estetyczna

Współczesna nam stomatologia estetyczna jest w stanie sprostać wielu oczekiwaniom osób z pewnym deficytem, dla których uśmiech jest istotnym czynnikiem zdrowia, czy też nawet wizerunku własnego.

Dzięki nowoczesnej technologii na wyposażeniu nowoczesnych gabinetów, jedna godzina starcza by można było uzyskać efekt zadowalający, mianowicie białe zęby. W dzisiejszej stomatologii profesjonalny zabieg wybielania w gabinecie jest chyba najbardziej popularnym z zabiegów kosmetycznych. Istnieje jeszcze wybielanie nakładkowe, lecz tutaj, wybielania w gabinecie odbywają się pod ścisłą kontrolą lekarza oraz za pomocą preparatów o relatywnie najwyższym stężeniu substancji czynnej.

W ten sposób możemy mieć zęby białe, ale czy równe? A co, jeśli mamy białe zęby, ale pokrzywione? Nic prostszego, bowiem odbywające się w gabinetach stomatologicznych praktyki ukierunkowane są niekiedy zwłaszcza na prostowanie zębów. Chodzi rzecz jasna o zakładanie aparatów stomatologicznych oraz ich monit. To chyba dziś ta częsta gałąź, która przynosi gabinetom duży zastrzyk kapitałowy, bowiem aparat w takiej czy innej formie jest dla statystycznych niemałym wydatkiem i inwestycją.

You may also like