Laserowe leczenie żylaków

Nie ma co ukrywać, że żylaki są problemem, którym stawia czoło spory społeczny odsetek. Rzecz jasna to nie tylko kwestie estetyczne, ale przede wszystkim choroba, z którą należy mierzyć się konkretnie i zdecydowanie, bowiem nieleczone żylaki bywają na tyle groźne w skutkach, że mogą powodować poważne powikłania. Do niedawna jeszcze jedyną taką metodą, która eliminowała zmiany chorobowe, była operacja. Zabieg związany z długim okresem rekonwalescencji. Krótki zabieg usuwa żylaki, bo jest obecnie bardzo prosty. Można już nazajutrz wrócić do pracy!

Jedną z metod laserowego usuwania żylaków jest metoda oznaczana słowem EVLT, i jako najlepsza alternatywa dla bolesnego zabiegu chirurgicznego niesie nadzieje tym, którzy mają opory przed zabiegiem klasycznym chirurgicznym. Leczenie to jest przełomem w leczeniu żylaków czy też  objawów żylnej niewydolności. Ten niesamowicie rewolucyjny zabieg pozwala już po kwadransie opuścić szpital!

Laserowe usuwanie żylaków nie niesie żadnych zagrożeń, natomiast ma wiele zalet. Przede wszystkim zabieg jest niegroźny, przeprowadzany zaledwie przy znieczuleniu miejscowym. Jest też bezbolesny. Pacjent czuje komfort, a żylaki nareszcie znikają bez śladu!

 

You may also like