Plastyka brzucha

Przełomem w modelowaniu sylwetki jest na przykład laserowa liposukcja Palomar SlimLipo 3D . Jest to obecnie metoda uważana za najbardziej nowatorską, czy też skuteczną i bezpieczną.  Jest to metoda usuwania tkanki tłuszczowej, a jednocześnie termolifting skóry.

– Zdecydowałem się na zabieg plastyk brzucha – mówi jeden z pacjentów. – Miałem w okolicach brzucha brzydkie fałdy skóry i tkanki tłuszczowej, na skutek korzystania ze specjalnych odżywek dla sportowców, które powodowały odkładanie się tkanki właśnie tam. Dzięki zabiegowi mogę cieszyć się teraz pełną definicją mojego ciała.

Palomar SlimLipo 3D jest metodą kompleksową. Jest to metoda redukcji tkanki tłuszczowej połączona z jednoczesną niechirurgiczną redukcją „obwisłej skóry”.

– Jest to doskonała alternatywa tradycyjnej liposukcji – dowiadujemy się z bardzo wiarygodnego źródła. –  Tradycyjna liposukcja wiąże się 
z wielogodzinną pracą chirurgiczną, często pod znieczuleniem ogólnym, do tego ma wtedy miejsce długa rekonwalescencja 
oraz możliwość wystąpienia częstszych powikłań około i pooperacyjnych. Dzięki zastosowaniu Palomar SlimLipo 3D pacjent jeszcze tego samego dnia wraca do domu.

 

You may also like