Dobry ortodonta

Jeśli mowa o dobrym ortodoncie, to też mamy na myśli kogoś profesjonalnego w pełni, a zarazem osobę, która za swe usługi potrafi policzyć „adekwatnie”. Owszem, możemy wpisać w wyszukiwarce frazę „dobry ortodonta”, ale liczmy się z tym, że opinie na jego temat może tam umieszczać cała jego rodzina, więc trudno raczej o obiektywizm.

– Miałam problem z zębami – mówi osoba, która korzysta z dobrego ortodonty. – Mój problem polegał na pokrzywionych zębach, z ryzykiem, że wada wpłynie na żywotność uzębienia. Chciałam skorzystać z usług jakiegoś dobrego ortodonty, ale nie znałam żadnego. Pomogła m w tym znajoma, która poleciła dobrego jej zdaniem ortodontę. Wówczas dopiero usiadłam do internetu w poszukiwaniu opinii, również dobrych.

Trzeba brać nam pod uwagę, że usługa ortodonty może dotyczyć całych lat leczenia. Tak jest na przykład z aparatami ortodontycznymi, które wymagają na przestrzeni lat stałego monitorowania i korekt.

– Jestem zadowolona, bo okazało się, że zęby wyprostowały się i nie ma już ryzyka. Mój ortodonta okazał się być profesjonalistą. Jeździ bowiem na specjalne szkolenia do Szwajcarii  doszkala się też w kraju. Poza tym to osoba miła i bardzo kontaktowa.

You may also like