Zabiegi medycyny estetycznej

Zabiegi medycyny estetyczne wyrosły nam ostatnio jak grzyby po deszczu. Gabinety świadczące te usługi są w wielu miastach, również mniejszych. Chodzi bowiem o zabieg estetyczne, a dobrze wyglądać chce każdy, bo dobry wygląd to na pewno połowa sukcesu. Popyt jest co najmniej spory, znacznie większy niż jeszcze dekady wstecz, gdy zabiegi plastyczne były tylko tematem brukowców. Na szczęście dzisiaj dostępność jest też spora pod względem finansowym.

– Zdecydowałem się na plastykę twarzy – mówi pan Lucjan. – Moja twarz nigdy mi się nie podobała. Miałem na tym punkcie kompleks. Skorzystałem z usług pewnej krakowskiej kliniki, która wykonała zabieg perfekcyjnie, co najmniej tak jak się spodziewałem. To pozwoliło mi wpłynąć na zaburzoną tożsamość z efektem, który przyniósł tez zmianę nazwiska. Marzyłem o tym i odkładałem na operacje pieniądze latami. Udało się, jestem innym człowiekiem. Miałem uszy odstające, nos krogulczy nos, nawet włosy nie te. Myślę teraz, by poprawić nieco figurę, szczególnie obręcz barkową, ale to wiąże się już z poważnym zabiegiem silikonowym.

– Zabiegi kosztują, to trzeba jasno powiedzieć – zwraca uwagę źródło internetowe. – Koszty idą w dziesiątkach tysięcy, w zależności od rozmachu zabiegu.

You may also like